1985 li yıllardan beri şirket kurucumuz Erhan Bahattin Üvez otomotiv alanında faaliyet göstermektedir. Geçmişte Üçler Otomotiv Tic. Ltd. Şti olan ünvanımız daha sonra büyüyerek GEDİZLER OTO ALIM SATIMI TİC A.Ş ile ortaklık kurarak şirketi büyütmüş İstanbul’da 5.000 m2 sergileme alanına sahip, kuruluşu ile ikinci el ve kiralama üzerine büyük başarı elde etmiştir. ‘’2.yeni’’ markasını yaratmıştır. Yenilik süreci sınırlı kalmamış olup kuruluşumuz büyümeye devam etmiştir.

2.El ve kiralama alanında Avrupa yakasında 800m2 kapalı alana sahip, kısa dönem, uzun dönem kiralama departmanını 2016 yılında kurarak PARK OTOMOTİV TİC. A.Ş ile ortaklık yapmış Park2 markasını altında, PARK2 OTOMOTİV TİC. A.Ş’yi kurmuştur.

Daha sonra şirketin büyüyüp gelişmesi ile birlikte 2019 yılında sermaye artırarak PARK OTOMOTİV TİC. A.Ş nin hisselerini alarak ünvan değiştirmiş ÜVEZ OTOMOTİV TİC A.Ş kurulmuştur.

ÜVEZ OTOMOTİV TİC. A.Ş aynı yerinde ticari faaliyetlerine devam ederken ÜSKÜDAR –ALTUNİZADE ‘de 1.500m2 sergileme alanı olan 2. El satış showroomunu ve Kavacık’da büyük firmalara çözüm ortaklığı yapan araçlara yeni görünüm sağlayan kaporta, boya ,mini onarım, göçük, cam tamiri alanında  ORTAKLAR OTOMOBİL SATIŞ SERVİS VE TİC. LTD. ŞTİ.’ni kurmuş 2016 yılından günümüze kadar başarılı bir şekil de hizmet vermektedir.

 Kavacık da kiralama üzerine ÜVEZ OTOMOTİV TİC. A.Ş nin şubesi bulunup Anadolu yakasında da hizmet vermektedir.

Back to top